Zdrowe i białe zęby to wspaniała wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie codziennie oddziałują na nasze szkliwo i sprawiają, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – jak uzyskać trwałe efekty?

Czyszczenie zębów po wszystkich spożywanych produktach to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Cukry i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (nakładki, paski, pasty), nie zapewniają długotrwałych efektów. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna ma szereg metod, które przywracają zębom naturalny odcień. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Dentyści szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje znakomite rezultaty już po 3 zabiegach. Wybielanie tą metodą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o kilkanaście odcieni

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg zaczyna się od weryfikacji stanu uzębienia. Potem przy pomocy specjalnego szablonu określa się odcień zębów przed naświetlaniem. Po przeprowadzeniu początkowych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Ważny jest także dobór właściwego PH żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny skutecznie redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND wybiela zęby nawet o czternaście odcieni, efekty są więc niesamowite i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu trzeba wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez co najmniej tydzień. Świetne rezultaty daje także wybielanie zębów za pomocą lampy LED.