Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij tutaj

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, montownię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]