Skieruj się na portal.abczdrowie.pl, aby otrzymać szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całej Polski.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]