Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, nóg oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]