Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o terapii wibracjami sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają wibracje?

Moduły firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność drgań.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z licznymi pozytywnymi recenzjami zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]