Zobacz Vitberg opinie na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, stres czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]