Na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]