Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na http://tinyurl.com/y7r68qpo

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło także sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy korzystaniu z urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom rozważającym kupno całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]