Terapia małżeńska UK - odszukaj specjalistów, którzy Ci pomogą.

Każda para może przeżywać najróżniejsze kryzysy. Całe szczęście dzisiaj można sobie z nimi radzić bardzo skutecznie. Idealnym rozwiązaniem jest terapia małżeńska przeprowadzana przez terapeutę posiadającego odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.

Terapia małżeńska – w jakich problemach jest skuteczna?

Do psychoterapeuty przychodzą pary borykające się z bardzo różnymi kłopotami. Terapeuta pomaga pokonać kryzysy związane ze zdradą jednego z partnerów, jak również pomoże w razie nałogów, jednak tutaj nierzadko niezbędne będzie również specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog udzieli wsparcia w czasie problemów zdrowotnych małżonków lub ich dzieci. Jest nieoceniony w sytuacji, kiedy pomiędzy żoną i mężem pojawiają się konflikty, których nie są w stanie rozwiązać sami. Udział w terapii małżeńskiej pomoże także pokonać trudności i scementować partnerstwo. Lepsza staje się zdolność porozumiewania się między żoną i mężem – dzięku czemu ich związek ewoluuje, a nie stoi w miejscu. Psychoterapeuta pomaga zrozumieć partnerom jakie są ich wzajemne oczekiwania i potrzeby. Podkreśla on, że związek to nie tylko branie, ale również oferowanie czegoś w zamian. Wsparcie terapeuty sprawia, że możliwe jest określenie przyczyn leżących u podstaw małżeńskich problemów. Pary, które ukończyły terapię małżeńską posiadają umiejętności potrzebne do tego, by świetnie radzić sobie z kłopotami w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszka się na Wyspach Brytyjskich?

Polska emigracja, która trafiła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że obecnie bez problemu można wyszukać polskiego psychologa także na terenie Zjednoczonego Królestwa. Porozumiewanie się w języku polskim usprawnia terapię oraz zwiększa komfort małżeństwa, które postanowiło postawić na wsparcie specjalisty. Też na emigracji warto powalczyć o swój związek, który nierzadko właśnie po opuszczeniu kraju zaczyna zmagać się z najróżniejszymi trudnościami. Należy wiedzieć, że terapia to nie coś, czego należy się wstydzić, a na skutek niej partnerstwo jest w stanie wejść na całkowicie nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczne wyjście.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339