Na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, ból ramion i szyi czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, kolana lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Zestaw RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]