Na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu ABC Zdrowie„ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli chcemy poszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym domu.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]