Chcesz zamówić podkłady higieniczne? Sprawdź verdeavis.pl/higiena/podklady-higieniczne.html

Będące bezpośrednim niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia grzyby, wirusy i bakterie czają się praktycznie wszędzie. Najwyższe ryzyko zakażenia powstaje jednakże w miejscach, w których często pojawiają się osoby chore lub tam, gdzie w związku z różnymi zabiegami narzędzia bezpośrednio dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi punktami są głównie wszelkiego typu gabinety medycyny estetycznej, studia tatuażu, salony spa oraz kliniki i szpitale. By ograniczyć ryzyko przenoszenia bakterii i innych chorobotwórczych mikroorganizmów, używa się różnych akcesoriów – poza rękawiczkami silikonowymi i środkami dezynfekującymi są to także podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – zastosowanie

Wiele chorobotwórczych grzybów i wirusów przenosi się poprzez zetknięcie się skóry ze skażonym przedmiotem, dotykanym uprzednio przez jednostki zarażone. By zmniejszyć niebezpieczeństwo przenoszenia się bakterii w salonach i gabinetach kosmetycznych, korzysta się z podkładów higienicznych. Zazwyczaj są one wyprodukowane z celulozy lub podobnych tworzyw i tworzą efektywną barierę dla drobnoustrojów. Podkłady higieniczne są jednorazowego użytku i rozkłada się je np. na stoły zabiegowy, fotele dentystyczne i ginekologiczne lub sprzęt rehabilitacyjny.

Podkłady jednorazowe – wykorzystaj w publicznym WC

Najwyższe niebezpieczeństwo roznoszenia się infekcji skórnych powodowanych przez mikroorganizmy panuje tam, gdzie z prawdopodobnie zabrudzoną nawierzchnią styka się nieosłoniona skóra – czyli w toalecie. Możliwość przeniesienia się choroby zmniejszają podkłady jednorazowe przeznaczone do stosowania na deskach klozetowych. Korzystanie z nich jest rekomendowane we wszystkich punktach, w których toaleta jest ogólnodostępna – na przykład w urzędach, biurach, sklepach lub placówkach oświaty.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]