Potrzebujesz maseczki z przyłbicą? Odwiedź ten adres

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, nieodwołalnie zmieniła nasz bieg życia oraz relacje z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania określonych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do restauracji czy supermarketu, gdzie z reguły napotykamy większe skupisko ludzi, winniśmy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co jednakże zrobić, jeśli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – komfortowa i trwała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niekomfortowe i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zakażeniem wirusem podobnie jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi atutami są solidność, wygoda i niewielka waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (30 razy) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków i osób w podeszłym wieku

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby starsze, chorujące na astmę, starsze bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie przez wiele godzin nie drażni. Młodzież na pewno uzna za plus też to, iż nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]