Potrzebujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat para się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat praktyk w jednym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia osób chorujących na najróżniejsze schorzenia. Pełny zestaw jest złożony z 6 części aktywnych i 2 nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie testowany przed skierowaniem do kupującego.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]