Planujesz organizację przyjęcia na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co warto zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, złotych godach, urodzinach, weselach w plenerze i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może także zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) oraz całoroczne. Dobór właściwego modelu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Trwałe oraz łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwy montaż i demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej struktury.