Biznes nie poradzi sobie bez marketingu. Współczesna reklama przybiera rozmaite formaty: publikuje się ją w magazynach, na portalach społecznościowych i w internecie. Jednak w dalszym ciągu nie odchodzi się od bezpośredniej promocji za pomocą kalendarzy czy plakatów. Stosuje się też jeszcze jeden typ działań marketingowych, który potencjalni konsumenci wyjątkowo lubią – reklamę za pomocą gadżetów.

Gadżety reklamowe – konsument zapamięta motto marki

W odróżnieniu do pozostałych form reklamy, wszelkiego typu gadżety są namacalną rzeczą, która niejednokrotnie jest bardzo praktyczna, dlatego użytkowana jest dłużej. To natomiast powoduje, że klienci i nasi przyszli kontrahenci bardzo je doceniają. Trudno znaleźć osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w banku czy w kancelarii ołówka lub parasolki. Są to wszak rzeczy, które zawsze trzeba mieć w pogotowiu. A co najważniejsze – taki upominek jest darmowy! Tymczasem wykorzystując na co dzień taki gadżet, klient przez cały czas obcuje z logotypem marki, od której go otrzymał, tym samym automatycznie zostawia ona silny ślad w jego pamięci.

Hurtownia odzieży reklamowej – czapki i koszulki

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na drewnie, tworzywach sztucznych, jak i tkaninie, w związku z tym jest jedną z najpopularniejszych metod stosowanych do personalizacji gadżetów promocyjnych. Najchętniej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest rzecz jasna odzież promocyjna – zwykle nanosi się nadruki na t-shirty, a w ostatnich latach też na czapkach, polarach oraz kurtkach. Ponadto można nanieść logo na szlafroku, torbie zakupowej oraz parasolu. Jeżeli poszukujemy ogromnego asortymentu przedmiotów do nadruku, należy sprawdzić ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym zamachem można wtedy kupić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale także m.in breloki, torebki oraz etui na tablet, co przyśpieszy organizację każdej kampanii marketingowej.