Dalsze informacje o drzwiach drewnianych na wymiar.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku sprawiło, że jej pracownicy gwarantują konsumentom najwyższą jakość wytwarzanych produktów i usług. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale również najwyższa ergonomia, uzyskane za sprawą zastosowania w toku ich wytwarzania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertami firmy kieruje dbałość o zachowanie czterech ideałów: satysfakcji klienta, wysokiej jakości produktów, całkowitej wygody ich użytkowania, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien charakteryzuje się ogromną dbałością o jakość własnych wyrobów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla wymagających klientów szukających w pełni funkcjonalnych i trwałych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz są doskonałą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów – są one zaopatrzone w zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieszablonowa, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem produkowane są zawsze z surowców wysokiej jakości.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze kontaktów z klientem. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują bezpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, co da pewność, iż montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego projektu, znakomicie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale również sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]