Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]