Kawa to aromatyczny napój, którym od wieków zachwycają się kolejne pokolenia jej zwolenników. Wiele osób nie wytrzyma dnia bez choćby małej jej porcji, a niektórzy piją ją wręcz bez ustanku. Przeważnie satysfakcjonuje ich kawa rozpuszczalna, jednakże prawdziwi entuzjaści kawy kupują ją w ziarnach i nieprzerwanie poszukują profesjonalnych ekspresów, które pomogą im uwolnić z nich cały potencjał. Z myślą o takich osobach opracowane zostały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – gustowny design

Mimo że Nivona jest dość nową marką (pojawiła się na początku XIX wieku), to mocno uwydatniła już swoją obecność na rynku wyposażenia dla miłośników kawy. Wraz z opracowaniem najnowszych ekspresów wypracowuje sobie coraz większą popularność koneserów kawy, w głównej mierze z tego względu, że wytwarza wysokiej jakości ekspresy w niebywale przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzuje stylowy design, utrzymany w stonowanych barwach szarości, bieli i czerni. Tym samym będą idealnie prezentować się w urzędach oraz kafejkach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I mimo iż posiadają wiele funkcji, są to ekspresy niezmiernie łatwe w eksploatacji, z którym nie sprawi trudności swojemu właścicielowi.

Plusy ekspresów Nivona

Ekspresy Nivona posiadają wiele ciekawych funkcji. Z częścią z nich, np. z modelami NICR 769 oraz NICR 789 można zintegrować się za pomocą Bluetooth i dzięki temu kierować nimi z poziomu smartfona. Ekspresy do kawy Nivona posiadają też zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli uwolnić ze zmielonych ziaren ich mocny smak. Za sprawą funkcji Easy-Spumatore (dodanej np. w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka otrzymamy puszystą piankę do espresso macchiato. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na dodanie osobistych ustawień przygotowania napojów. Co istotne, ekspresy marki Nivona można bez trudu wyczyścić.