Jeśli szukasz shuttersów, skieruj się na ten adres.

Urządzając wnętrza, rzadko przeznacza się wiele czasu na wyeksponowaniu okien. Przeważnie decyzja pada na klasyczne aranżacje, to znaczy zasłony oraz firanki, które niekiedy zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze inne mniej znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Na okna, ale również na drzwi szafy – wykorzystanie shuttersów

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb lokatorów. Wytwarza się je z PCV, drewna, jak również z płyt MDF. Shuttersy montuje się zwłaszcza na oknach, jednak rewelacyjnie sprawdzają się także na drzwiach oraz w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda element okna, który w europejskim budownictwie wykorzystuje się nadal okazjonalnie, ale większa część z nas z pewnością widziała je na ekranie telewizora bądź w kinie, bowiem tego typu okiennice są często używane na terenach z ciepłym klimatem, a więc w Nowej Zelandii i południowych Stanach USA.

Dlaczego warto zdecydować się okiennice wewnętrzne shutters?

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko wspaniale się prezentują, lecz mają też przydatne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób regulować użycie energii słonecznej: w upalne dni ograniczać nagrzewanie się pokojów, a w zimne – utrzymać ciepło na dłużej. Okiennice wewnętrzne dobrze komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz i da się je umieścić je na przeważającej większości okien. Wykonuje i instaluje się je na zlecenie, co sprawia, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom nader elegancki wygląd, zatem podnoszą wartość nieruchomości. Warto również uwydatnić, że ustawienie lameli shuttersów jest regulowane bez pomocy linek, co posiadacze zwierząt oraz rodzice małych dzieci, które zagmatwać sterczące żyłki, uznają na pewno za kolejną zaletę.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]