Kup mydło w płynie.

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach antyseptycznych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do skóry wrażliwej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówgwarantujących wysoki poziom higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niezmiernie ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka świetnie rozprowadza się na skórze, bez trudu opłukuje, a zarazem skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można z nich korzystać często, bez obawy o podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel poświadczającym najwyższą jakość i nadawanym kosmetykom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]