Jeśli potrzebujesz naszyjników celebrytek, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra pozłacanego, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazda, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i niepokorności.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]