Skieruj się tutaj, aby zamówić maty przemysłowe

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i innych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu branżach – na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, warsztatach samochodowych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, a więc zawsze tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także redukują ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz innych ludzi przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone warstwą z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]