Zamów listwy podłogowe na www.balticwood.pl

Z pozoru są mało ważnym elementem, jednak ich stylistyka może bardzo wpłynąć na wystrój wnętrza. Listwy podłogowe, bowiem o nich oczywiście mowa, to detale, które pełnią funkcje zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. Nie tylko zasłaniają szczelinę dylatacyjną, ale również umożliwiają estetyczne poprowadzenie przewodów oraz chronią najniższe partie ściany przed ubrudzeniem i uszkodzeniem, co jest istotne przede wszystkim w pomieszczeniach, po których chodzimy w butach. To z pewnością wystarczający powód, aby nie lekceważyć ich doboru i dokładnie przemyśleć decyzję o kupnie danego modelu.

Listwy podłogowe z drewna i ich imitacje z PVC albo MDF

Drewno to materiał wszechstronny, sprawdzający się zarówno w tradycyjnie, jak i nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Szczególnie dobrze zdaje egzamin jednak w tych pierwszych, gdzie podkreśla charakter mieszkania i bardzo dobrze współgra ze stylowymi meblami bądź dodatkami – przede wszystkim, jeśli chodzi o listwy drewniane z dekoracyjnymi żłobieniami. Dla użytkowników z niewielkim budżetem rozsądnym rozwiązaniem będą natomiast listwy podłogowe wykonane z MDF albo PVC, które stylizowane na te wyprodukowane z drewna, w tym również z gatunków egzotycznych.

Nowoczesna listwa podłogowa

W pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu rekomenduje się zamontować minimalistyczne, geometryczne listwy. Tak jak w przypadku tradycyjnych modeli, również i one mogą być wykonane zarówno z litego drewna, jak i innych materiałów. Dzisiejsze listwy podłogowe cechują się prostą linią i stonowaną kolorystyką – zwykle w odcieniach szarości, beżu lub bieli, choć dostępne są nawet listwy czerwone i fioletowe. Listwa podłogowa może mieć także nietypowy kolor, jeśli kupimy białą wersję i sami pomalujemy dowolnie wybraną farbą.

Nasze dane teleadresowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]