Jeśli chcesz nabyć lampę solną, koniecznie odwiedź ten adres

Nieduże dekoracje z minerałów i kamienia od wieków znajdują swoje miejsce na naszych półkach. Przywozimy je z rozlicznych wypraw po świecie, a czasami nabywamy tak po prostu, gdyż harmonizują ze stylem, w jakim zaprojektowane jest mieszkanie. Rzadko jednak są to rzeczy funkcjonalne – przeważnie służą po prostu jako ozdoby. Minerałem, którego można jednakże użyć do wykonania obiektów używanych na co dzień, jest sól kamienna. Produkuje się z niej przeważnie lampy, ale to nie wszystko.

Lampy solne są unikatowe

Lampy solne ładnie się prezentują i bez większego trudu można je dobrać do aranżacji domu, bo kupimy je w 3 kolorach (białym, szarym, różowym) i w wielu ich odcieniach. Każda lampa solna jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego że nie ma kamieni o takiej samej siatce krystalizacji i kształtach. Niezwykle popularne są lampy solne, których klosze wyróżniają się nie naruszoną, nie obrobioną powierzchnią. Często zdarza się jednakże, że rękodzielnicy zajmujący się robieniem takich lamp, nadają im przeróżne formy, m.in. piramidy albo kuli.

Lampa solna – przy niej skuteczniej się wyciszysz

Wiele osób sądzi, iż lampy solne mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Przypisuje się im zwłaszcza właściwość jonizacji powietrza, to znaczy produkowania jonów ujemnych, równoważących te wyzwalane przez wszechobecna elektronika. Ujemne jony poprawiają jakość powietrza i ułatwiają swobodne oddychanie między innymi osobom chorym na na alergię bądź astmę. Światło, jakie emitują tego typu lampy, jest kojące i delikatne, dlatego rekomenduje się stosowanie ich jednostkom cierpiącym na bezsenność lub stres, bowiem z ich pomocą można łatwiej się wyciszyć. Ale z brył soli nie produkuje się tylko lamp solnych. Produkuje się z nich też cudowne świeczniki i pojemniki na drobiazgi, a pokaźne bloki z soli himalajskiej wykorzystuje się w gastronomii oraz aranżacji mieszkań.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]