Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto postawić na stuprocentowe zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest wiele, a kontrola wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną pozytywną cechą. W przypadku rolet 100% zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie dzień i noc już nie. Który model najlepiej spełni oczekiwania w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Zalety rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych wpuszczanych do pomieszczenia to największy plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc mają szereg podobnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to możliwość montażu takich rolet zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Mówiąc o montażu – jest on banalnie łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga użycia gwoździ i śrub oraz wiercenia. Z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub rolety dzień i noc poradzi sobie każdy.
Wiele kolorów w ofercie sprawia, iż produkty te będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasków tkanin w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element zdobiący mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach

Rolety zaciemniające są produkowane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Na żądanie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowych rozmiarów.