Tu znajdziesz więcej szczegółów o Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Podmiotów przetwarzających kawę jest ogromna ilość, jednakże Lavazza nieprzerwanie plasuje się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył nieduży sklep, w którym mielono ziarna kawowca oraz wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Zdobyły one szybko serca obywateli miasta. Wiek później marka Lavazza w dalszym ciągu zachwyca smakiem swoich kaw, wytyczając trendy także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Jednymi z często kupowanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą sporządzenie pachnącej, apetycznej kawy trwa zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać tylko z mieszanek smaków produkowanych przez tego producenta. Obecnie na rynku spotkać można wiele zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale tak samo wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kapsułek z kawą do wielu popularnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące aromatyczną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Vigoroso Ira lub Intenso Gola), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]