Dowiedz się więcej o profesjonalnych drukarkach 3D na cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Wyliczono, iż wykorzystując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można nieomal o 90% obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Nadrzędne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można uzyskać jednakowe makiety, do czego dąży się najczęściej w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki są szeroko wykorzystywane w rozmaitych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest dokładny i trwały, a w czasie procesu drukowania nie tworzą się odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]