Potrzebujesz etykiet weselnych? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na Sylwestra, imieniny czy ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – alkohol jako niecodzienny podarunek od Państwa Młodych

Na weselach trunki nie tylko stoją na stołach, ale również coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ślub. Jednak takie butelki z wódką mogą także przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, umieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, dniu i miejscu wesela lub imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych odcieniach i wzorach, więc bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze panieńskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje alkohole

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie robisz nalewki, soki czy wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwykłej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać używając różnokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]