Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, silnika, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]