Dowiedz się więcej o butelkach na wino w hurcie na https://bit.ly/3zTuh9G.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to też sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój ekologiczny, pyszny bądź niszowy wyrób. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, aby produkt jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek i słoików to metoda zmniejszenia kosztów

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo żurek, marmolady bądź piwo, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar całymi paletami z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań ze szkła dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób też otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz butelki i słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła świetne do przechowywania piwa, wina czy soków. Dostarczane są one do klienta na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1700, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać nabyty towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z butelkami i słoikami hurtowo można także kupić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]