Zobacz, gdzie zamówić boxy dachowe, wejdź na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]