Jeśli chcesz zamówić baniak do wina, skieruj się tutaj

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]