Dzisiejsze biustonosze już dawno przestały pełnić tylko jedną, najbardziej oczywistą funkcję podtrzymywania biustu. Przeróżne kroje górnej części bielizny pomagają uwydatnić biust, dodać uroku i seksapilu właścicielce oraz odpowiednio schować się pod ubraniem, jeśli mamy takie życzenie. Jednym z modeli biustonoszy, którego popularność nie słabnie jest balkonetka. Czym charakteryzuje się balkonetka? Czy jest to model biustonosza dla każdej kobiety? Dowiedzmy się.

Co to jest balkonetka?

Chyba każda z nas słyszała kiedyś słowo „balkonetka„, choć niekoniecznie każda z nas wie, czym dokładnie charakteryzuje się ten rodzaj bielizny. Samo słowo ma również synonim „bardotka„, którego nazwa pochodzi od nazwiska słynnej francuskiej modelki i aktorki- Brigitte Bardot.

Balkonetka jest to krój przypominający balkonik, więc o skojarzenie z nazwą nietrudno. Biustonosz o takim właśnie kroju zakrywa ok. 3/4 wielkości piersi. Miseczka balkonetki (bardotki) jest zazwyczaj złożona z trzech elementów, a mostek pomiędzy dwoma miseczkami jest wysoko zabudowany. Taki biustonosz mocno zakrywa piersi, ale jednocześnie pięknie je podtrzymuje, unosi oraz zaokrągla.

Dla kogo biustonosz balconette to odpowiedni wybór?

Balkonetka to model stanika, który sprawdzi się tak naprawdę w wielu rodzajach biustu, jednak szczególnie zakochać powinny się w niej biusty duże i obfite. To właśnie dzięki takiemu biustonoszowi uzyskają one piękny wymodelowany kształt, który będzie napawał dumą właścicielkę.

Balkonetka to również świetny wybór dla biustów miękkich, którym brak jędrności i uniesienia. Bardotka cudownie je uniesie i podkreśli walor.

Co w przypadku mniejszego biustu? Czy kobiety o drobnym zasobie powinny z niego zrezygnować? Oczywiście, że nie, choć mocno zabudowana balkonetka mogłaby je nieco przytłoczyć. Zdecydowanie lepszym wyborem jest w tym przypadku bardotka z niższą i bardziej otwartą konstrukcją, która uwydatni mniejsze piersi.

Ekskluzywne biustonosze damskie- gdzie szukać?

Jeśli szukamy pięknej lingerie, która podkreśli nasze atuty, nie musimy wybierać się daleko od domu. Piękną bieliznę damską można znaleźć w internecie, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele czasu, a nawet pieniędzy. Odrobina luksusu jest na wyciągnięcie ręki. Biustonosz balconette to świetny wybór, dla każdej kobiety z klasą, która chce pięknie uwydatnić swój biust w mocno wyciętych bluzkach czy kreacjach. Dobrze dobrana bielizna to przede wszystkim źródło niesamowitej pewności siebie, która przyda się niejednej z nas. Zmień swoje zwykłe biustonosze na podkreślającą twoje atuty niesamowitą i zmysłową bieliznę balconette.

 

[artykuł partnerski]