Szukasz jedynej w swoim rodzaju oferty księgowości Katowice? Dobrze trafiłeś! Wejdź na brabis.pl/ksiegowosc.html

Zasadniczym filarem każdego przedsiębiorstwa jest księgowość. Troszczy się on o prawidłowe wystawianie rachunków, uiszczanie składek, finanse całego przedsiębiorstwa. Sprawdźmy czy warto przyjąć do pracy pracownika na samodzielną posadę, czy może posiłkować się pomocą tzw. sieciowego biura rozliczeń?

Księgowość to nie tylko finanse

Kiedy dopiero rozpoczynamy prowadzenie firmy, warto zdecydować się na pomoc firmy rachunkowej. Takie instytucje podpowiedzą jak zarejestrować działalność, czy dostać środki z Unii Europejskiej czy innych źródeł. Oferują one księgi przychodów i rozchodów, rejestry VAT, zapewniają analizy finansowe, a także dbają o zagadnienia odprowadzania VAT-u. Powierzenie rozliczeń naszego przedsiębiorstwa biurom rachunkowym jest korzystne również pod kątem finansowym – jest tańsze niż zaangażowanie etatowego pracownika.

Księgowość – jakie typy instytucji działają na rynku

Podczas gdy tego rodzaju biura oferują reprezentację przed Urzędem Skarbowym, właściciele firmy mogą skupić się na rozwijaniu działalności. Na rynku rozwijają się małe podmioty rachunkowe oraz wielkie koncerny, obejmujące zasięgiem cały kraj, oferujące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, a także w niewielkich miastach. Najrozsądniejszy wybór to oddać biznes w ręce wypróbowanej firmie, zachwalanej przez zaufanych kontrahentów. To będzie gwarancja, że nasze rachunki są nadzorowane właściwie i niesprzeczne z obowiązującymi przepisami.

Nasze dane teleadresowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]