Odszukaj specjalistów, którzy wykonają wirtualny spacer VR

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do sąsiednich punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery dodaje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Czy opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Można także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]