Tani parking lotnisko Balice. Więcej informacji na pandaparking.pl

Sposobność trafienia także w najbardziej odległe miasta naszego globu, szybkość oraz komfort – to nadrzędne plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowitą popularność. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dostania się na lotnisko – a masa osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie związane z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, zatem w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, dzięki której nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty obsługi

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Poza tym kierowcy mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]