Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze odnajdziesz tutaj

W prawie każdym domu obecne są piwnica oraz strych. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te pełnią rolę składzików na rozmaite starocie. Zazwyczaj to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy czy to do piwnicy, czy na strych. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? W takiej sytuacji najrozsądniej jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic oraz strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Wybierają je ci, którzy z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkie przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale też meble lub popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miastach, to doskonały wybór, jeśli na strychu lub w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne fotele, kanapy, szafy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest niemałym wyzwaniem. Powinno się pamiętać, że nierzadko na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie dwa razy w roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się opróżnianiem piwnic oraz strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez moment brać udziału w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasze dane teleadresowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]