Projektowanie, kodowanie oraz wynajęcie przestrzeni na serwerze to jednie najważniejsze z wydatków związanych z założeniem firmowej strony. Wielu klientów wie już, jak ogromne są ceny wykonania strony – a przecież nie można z tego zrezygnować, bo jest ona obecnie kluczową metodą promocji. Wielu z nas poszukuje zatem sposobów umożliwiających zminimalizowanie wspomnianych wydatków. Nie wszystkie przynoszą spodziewane skutki, a niektórzy są zdania, iż tanie strony internetowe nie sprawdzają się w przypadku przedsiębiorstw. Czy jednak jest tak w istocie?

Tanie strony internetowe – tego nie warto czynić

By zmniejszyć cenę witryny internetowej, część przedsiębiorstw stawia na amatorskie zrobienie witryny i umieszczenie jej na bezpłatnym hostingu. Takie rozwiązanie nie będzie niestety opłacalne, gdyż bez odpowiedniej wiedzy nie sposób zrobić witryny zgodnej z gustami dzisiejszych internautów. Taka strona nie popchnie zatem ich do skorzystania z danej oferty. Czy więc znaczy to, iż chcąc założyć funkcjonalną stronę, musimy powierzyć ją specjaliście?

Tanie strony internetowe – wykonaj je z generatorem

Na szczęście znajdziemy narzędzia, dzięki którym także osoby niezorientowane w tej dziedzinie mają szansę wykonać stronę, która stanie się wizytówką ich przedsiębiorstwa. W jaki sposób? Wykorzystując generatory działające w internecie – pozwalają one na skonfigurowanie serwisu i użycie różnych wzorów. Tanie strony internetowe stworzone tą techniką można zazwyczaj opublikować na bezpłatnym serwerze.