Na tej stronie poznasz aktualną ofertę przyjęć okolicznościowych.

Gdy ktoś wspomina o organizacji dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też „18-tki”, chrzty czy komunie. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, przeważnie nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas musimy zabukować odpowiedni lokal.

Jak wybierać salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka bądź imieniny, , na której bawić się będą w większości dorośli, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których sporą grupę uczestników stanowią kilkulatki, a więc ceremonie chrztu bądź komunie, warto zorganizować w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane uczestnikom także trzeba dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o apetyczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Zamówienie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, jest całkiem proste, jednak rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w iście dworskim stylu odbywają się w nim komunie, chrzty i – oczywiście – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez trudu można pomieścić nawet do 130 osób. Z kolei jeśli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz przystrojenia stołów, poprzez przyrządzenia menu, aż po wykwalifikowaną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]