Branża związana z transportem cały czas się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na import oraz eksport. Jednoczenie potrzebuje też coraz to nowocześniejszych rozwiązań, zwłaszcza tych związanych z ulepszeniem procesów przewozu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na zapotrzebowanie permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – zawsze z materiałów najwyższej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji używane są jedynie materiały wysokiej klasy, pochodzące od uznanych partnerów. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni 3 dekad pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza między innymi sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych do transportu szczególnie trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – serwis na obszarze całej Unii Europejskiej

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w mieście Malnia oraz w paru punktach ASO), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy dokonywane są na terenie całej UE w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o zabezpieczenie odbiorców, którzy wykonują naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do naczep firmy są dostępne od ręki, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu wyraźnie usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.