Dalsze informacje o cateringu okolicznościowym na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz świętować ją wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Niestety jest to znaczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć je pysznymi daniami i trunkami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to czas. Na dodatek to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie robić za kelnera czy sterczeć w kuchni. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne wydarzenia zalecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajęcie sali nie jest już niezbędne

Gdy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli wpierw o imprezach firmowych lub cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście ogromnej liczbie biesiadników dopuszczał on opcję skorzystania z fachowego wsparcia w tym aspekcie. Działo się też tak dlatego, że przez wiele lat usługa cateringu nie zapewniała obsługi małych rodzinnych zabaw, a czasami również tych dużych, o ile nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy skorzystamy z możliwości wynajmu lokalu czy zechcemy zorganizować zabawę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce smaczne menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w dekoracji i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy to literalnie usługa dostępna na każdą rodzinną okazję (ale nie tylko!). Wprawni kucharze bez problemu opracują jadłospis współbrzmiące ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na urodziny, na komunię czy na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę półmetków, komersów i studniówek. Poszukując firmy świadczącej taką usługę zalecamy postawić na taką, która potrafi dostosować menu do potrzeb i – przede wszystkim –budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć event, między innymi udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i udekorowaniu stolików.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]