Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz bez problemu dojechać na lotnisko, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – co zrobić z autem?

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy znajdujący się niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższych wojażach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.