Sprawdź, kto przygotuje dla Ciebie panoramy sferyczne wnętrza firmy.

Panoramy sferyczne to niezwykle popularna i nowoczesna forma przedstawiania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali gastronomicznych. Najczęściej spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej marki? Wskazówki przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii daje odczucie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu tworzy się przy pomocy specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców jedyne co odróżnia je od zwykłych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to znakomity sposób na popularyzację Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości przedstawienia pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hotelu czy biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej intrygująca oraz pozwala szczegółowo poznać oglądane miejscem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego ufność do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku szczególnie jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Wykonanie panoram sferycznych zleć profesjonaliście!

Wykonanie panoramy sferycznej, aczkolwiek w teorii można opracować samodzielnie, jednak do celów biznesowych wskazane jest wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości fotografii, które ponadto będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]