Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków na http://www.pong-malopolska.pl.

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują także inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie musimy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – gdy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od rozmiarów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]