Zgłoś się po poradę do wedding plannera Kraków na whataday.pl

Zawarcie małżeństwa to na pewno największe wydarzenie w życiu wielu osób. Nic więc dziwnego, że organizując tę uroczystość robimy wszystko, by ustrzec się przykrych niespodzianek i sprawić, by ta okoliczność na lata była zapamiętana przez zaproszonych. Jak pewnie większość z czytelników już doświadczyło, organizacja wesela to duży kłopot – należy zatroszczyć się między innymi o udostępnienie lokalu, angaż DJ-a czy ozdobienie świątyni. W czasie stresujących czasem starań łatwo niestety nie pamiętać o niektórych sprawach, co może skutecznie zniweczyć nastrój tego jedynego w swoim rodzaju święta. Właśnie z tego powodu nowożeńcy coraz chętniej stawiają na porady, które oferuje wedding planner. Na czym więc one polegają?

Jakie wskazówki zapewni wedding planner

Największym atutem skorzystania z usług wedding plannera jest na pewno komfort i spokój – nie trzeba martwić podpisywaniem umów z zespołem, dekoratorem, właścicielem lokalu czy wideooperatorem. Wskazówki, które oferuje wedding planner to też idealne wyjście dla tych osób, które nie znają realiów branży ślubnej, więc nie wiedzą, jak znaleźć sprawdzonych fotografów czy DJ-ów. Tymczasem znający ją bardzo dobrze wedding planner powie nam, jak wybrać te propozycje, jakie na pewno trafią w ich oczekiwania. Przez to ślub na pewno okaże się wspaniałym wydarzeniem i odbędzie się bez niespodzianek.

Ile kosztują usługi wedding plannera

Wbrew stereotypowym opiniom na usługi wedding plannera powinny zdecydować się nie tylko pary z zasobnym budżetem. To przecież idealne wyjście dla młodych par chcących zminimalizować wydatki związane z weselem, gdyż obyty na rynku usług weselnych wedding planner pomoże znaleźć nawet o połowę mniej kosztowne oferty. Tym bardziej, iż świadczone przez niego wskazówki nie będą w ogóle dużym wydatkiem. Z uwagi na różny zakres usług jakie świadczy wedding planner, ich koszt będzie zazwyczaj ustalany osobno z poszczególnym klientem. Jednak w obliczu pozostałych wydatków związanych z weselem ten z pewnością nie jest ogromny.

Nasze dane teleadresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]