Pełna oferta opieki WordPress znajduje się pod tym linkiem.

WordPress, stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się niezwykle popularnym CMS-em. Ponieważ jest szybki i bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, używa się go w tej chwili do tworzenia wymyślnych stron i sklepów internetowych. Niemniej jednak ten CMS może być źródłem kłopotliwych niespodzianek, toteż istotną i konieczną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ cyklicznego wdrażania kolejnych wersji CMS-a

Utrzymywanie strony na aktualnej wersji WordPressa jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednak przedsiębiorstwa po postawieniu strony zapominają o regularnej instalacji najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają witrynę na infekcję przez wirusy bądź cyberataki. Co więcej, mimo że WordPress jest nadzwyczaj łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z akcydentalnymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Wobec tego istotne jest, aby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału informatycznego, należy polecić aktualizowanie WordPressa znawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie aktualizacji WordPressa?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, tak małych jak i większych firm, którzy troszczą się o poprawne oraz trwałe działanie ich strony, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest również freelancerom i blogerom mającym prywatne strony. W podstawowym pakiecie usługi znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, usuwanie skutków zawirusowania oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też przeróżnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]