Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]