Na najważniejszych lotniskach znalezienie taksówki potrafi stać się dużym wyzwaniem. Jeśli jeszcze turyści czy mieszkańcy konkretnego miasta z pewnością sobie poradzą, to biznesmeni mogą mieć duże kłopoty – ich obecność w danym mieście jest zazwyczaj bowiem organizowana z ogromną starannością. Dobrze zatem zawczasu pamiętać o przewozie na miejsce. Przedsiębiorstwa świadczące podobne usługi funkcjonują w wielu miastach z dużymi lotniskami – na przykład w Warszawie, Łodzi czy w Krakowie. Powinniśmy jednak zaznaczyć, iż te firmy wyróżniają się nie tylko możliwością zarezerwowania transportu na daną porę – mają oprócz tego wiele innych zalet. Czemu zatem powinniśmy postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – taksówka dla wymagających

Zaletą taksówki Kraków Airport Taxi jest także wygoda samochodów – przedsiębiorstwo ją proponująca stosuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa oraz pozostałych uznanych marek samochodów. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż stawiając na tę opcję transportu nie musimy jechać z pozostałymi pasażerami – auto podstawione jest tylko dla nas lub kontrahenta biznesowego. Powinniśmy napisać też o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie bowiem zarezerwowanie podróży do innego miasta w regionie lub dalej.

Kraków Airport Taxi – ile wydasz?

Trasy do popularnych Business Parków i siedzib spółek, rozmieszczonych na terenie miasta, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 złotych. Na nieco wyższe koszty powinniśmy być gotowi, gdy chcemy zlecić podróż do innego miasta położonego w regionie. Na przykład, podróż do Wieliczki do wydatek od 80 do 120 zł – w zależności od tego, ile osób będzie wiezionych danym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w luksusowych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu PLN. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje wygodne warunki podróży, które zadowolą każdego.