Przekąski cateringowe - w tym miejscu przeczytasz o pełnej ofercie.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest problematyczne, gdy posiadamy wystarczająco czasu na kupowanie koniecznych produktów, jak również następnie własnoręczne preparacja z nich smacznych przekąsek dla gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to też, że trzeba porzucić pomysł uczczenia znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Czym wyróżnia się catering kanapkowy?

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to oferta kierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale decydują się na nią coraz częściej także osoby prywatne oraz różnorodne stowarzyszenia organizujące wytworne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w dania typu finger food, to znaczy nieduże przekąski, które da się zjeść na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Idealny finger food nie wymaga też zastosowania talerza – to zakąska na “jeden kęs”. Finger food to z reguły tartoletki owocowe oraz warzywne, kanapki czy też roladki. Ten rodzaj cateringu rewelacyjnie sprawdza się na spotkaniach, podczas których zależy nam na kontakcie zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie swobodnych pogawędek i jednocześnie nie sprowadza kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering kanapkowy – jeden stolik dla wszystkich gości

Zamówienie organizacji cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu ma kilka plusów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się trudności z rozstawieniem stołów i stresu z usadzaniem gości imprezy. Potrawy oraz gorące i chłodne napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Jest to niezmiernie wygodne przede wszystkim w małych salach, gdzie wykorzystanie właściwej liczby stołów byłoby niełatwe. Catering opierający się na przekąskach momentalnie powoduje też, że uroczystość ma mniej oficjalny, luźniejszy klimat. Należy podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest przeważnie tańsze niż wyrafinowane obiady, a jednocześnie zapewnia więcej możliwości dopasowania ich do preferencji żywieniowych gości uroczystości. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nieraz bywało główną komplikacją przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]